Hakkımızda

Hakkımızda

“Anadolu topraklarından kazanılanı yine bu toprakların insanları ile paylaşıyoruz”

1986 yılında kurulan Sosyal Vakıf, Anadolu topraklarından kazanılanı yine bu toprakların insanları ile paylaşmak ve onlara hep daha iyisini sunabilmek arzusu ile 37 yılı aşkın süredir toplumun sosyo-kültürel gelişimine katkı sağlamak için sosyal yardım ve sağlık alanlarında hizmet veriyor.
ihtiyaç sahiplerine yardım yaratmak üzere, Türkiye’de bugüne kadar 200 binin üzerinde ihtiyaç sahibi para desteği sağladık ve destek sağlamaya devam ediyoruz.
Aynı zamanda Sosyal Vakıf Akademi ile gençlerimizin bireysel gelişimlerini ve yetkinlik kazanımlarını destekleyici çalışmalar yapıyoruz.
Yardımlaşma ve Dayanışma ile güzel toplum nitelikliyoruz.

Bedelsiz Sağlık Hizmetleri ile 80 bine yakın ihtiyaç sahibi hastaya 680 bine yakın bedelsiz sağlık hizmeti sunduk ve bu kapsamda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Vakfımız, 37 yılı aşkın süredir insanımızın ve toplumumuzun sosyal gelişimini odağa alan, yaşam kalitesini yükselten çalışmalar yürüterek, sosyal etkisi yüksek projelerle toplumumuzun yarınlarına yatırım yapıyor. Vakfımızın bugüne kadar yaptırdığı eğitim kurumu, yurt, spor salonu, hastane ve sağlık ocağı olarak kullanılan 50’nin üzerinde eseri bulunuyor.

Vizyon
Global düzeyde yenilikçi ve öncü uygulamalar ile bölgesinde sosyal etkisi yüksek, sosyal yatırımda kurumsallaşmış bir ‘Mükemmeliyet Merkezi’olmak.

Misyon
Sosyal Yardım,Nadki Yardım,Eğitim, sağlık ve sosyal alanlarda toplumsal gelişimi tetikleyerek, yaşam kalitesini yükseltecek farklılıklar yaratmak.